Apie TWO DROPS photography

Show More

Sekite mus Instagram'e

Esame TWO DROPS photography vestuvių fotografai dirbantys su debesiu ryžto ir gerų emocijų! O iš kur gi kyla tos emocijos ir ryžtas?
Pats geriausias jausmas, kuris mus motyvuoja, tai patenkinti klientai , kurie pasitikėjo mumis, dalinosi pačiomis gražiausiomis akimirkomis, neslėpė savo jausmų ir leido mums išreikšti savo aistrą fotografijai.
Mūsų tikslas – sukurti kažką išskirtinai gražaus  ir jausmingo.  Mes siekiame, kad viskas vyktų kuo natūraliau ir prieš mūsų objektyvus būtų faina.

TWO DROPS pagrindinis fotografas esu aš Gediminas, o kartu su manimi dažniausiai darbuojasi  įvairūs mano draugai fotografai. Be to mes mylim inovacijas, todėl  mūsų bagaže ne tik dronas, bet ir studijinės šviesos, kurios  apniukusią dieną ar vakarą leidžia sukurti aukšiausios kokybės apšvietimą. 

Jei vis dėl to norėtumėte nuomonės iš šalies, kviečiame pasižvalgyti į klientų atsiliepimus --> "Atsiliepimai"

Iškilo klausimų? Susisiekime telefonu ar per kitus vaizdo kanalus. Žinoma labiausiai mums patinka gyvas bendravimas, todėl mielai šnekamės prie kavos ar arbatos puodelio vartydami albumus ir planuodami Jūsų būsimą šventę ;) 
    
Vestuvių fotografai
TWO DROPS photography

 

Iškilo klausimų ? Mes pasiekiami visais kanalais: 
  • Black Facebook Icon
  • Black Pinterest Icon

TWO DROPS photography

vestuviu fotografas
vestuviu fotosesija
fotografas vestuvems
vestuviu foto
vestuviu fotografas vilnius
Lithuania
Fotografuojame su dronu
Fotografas ir filmuotojas
fotografo ir filmuotojo komanda
meniska vestuviu fotografija
vestuvės užsienyje